Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Tiur i grantopp

Pastell på papir, lysmål
22x27
Signert nede t.h.: CS.

PROVENIENS:

Har vært i kunstnerens families eie siden den ble tegnet.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000