Skredsvig, Christian(1854-1924)
Tiur i grantopp
Pastell på papir, lysmål
22x27
Signert nede t.h.: CS.
Proveniens:
Har vært i kunstnerens families eie siden den ble tegnet.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 000
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000