Haukeland, Arnold(1920-1983)
Nordavinden 1980
Syrefast stål på plint av tre
Høyde med plint: 33,5 cm
Signert og datert på baksiden av skulpturen nede: Haukeland -80
Nummerert samme sted: 59/200.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000