Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Haukeland, Arnold (1920-1983)
Nordavinden 1980

Syrefast stål på plint av tre
Høyde med plint: 33,5 cm
Signert og datert på baksiden av skulpturen nede: Haukeland -80

Nummerert samme sted: 59/200.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800

Tilslag NOK 11 000