Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Jølsterkone i veven

Penn og akvarell på tykt gulhvitt papir
17,5x14,7-16
Usignert

Påtegnet oppe med blyant: Tryk det grönne på det röde

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 500–3 500 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 5 000