Astrup, Nikolai(1880-1928)
Jølsterkone i veven
Penn og akvarell på tykt gulhvitt papir
17,5x14,7-16
Usignert
Påtegnet oppe med blyant: Tryk det grönne på det röde
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 2 500–3 500USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000