Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap 1924

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 24.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 900 EUR 1 000–1 600