Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap 1924
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 24.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 900EUR 1 000–1 600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på plate
32x41
Vurdering