Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Laureng, Theodor(1879-1929)
Grønt landskap 1899

Olje på lerret
41x72
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Theodor Laureng Juli 99

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 700–6 200EUR 3 100–5 200

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00