Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Laureng, Theodor (1879-1929)
Grønt landskap 1899

Olje på lerret
41x72
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Theodor Laureng Juli 99

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 700–6 200 EUR 3 100–5 200