Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap nr. 2 1933
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: .Thorvald Erichsen 33.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Thv. Erichsen 27. "Landskap nr. 2"". Signert på baksiden, på blindrammen: "Thorvald Erichsen". Påtegnet samme sted: "Lanskab".
Kunstnerforbundet
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–5 000EUR 3 100–4 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000