Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap nr. 2 1933

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: .Thorvald Erichsen 33.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Thv. Erichsen 27. "Landskap nr. 2"". Signert på baksiden, på blindrammen: "Thorvald Erichsen". Påtegnet samme sted: "Lanskab".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–5 000 EUR 3 100–4 100

Tilslag NOK 28 000