Sørensen, Henrik(1882-1962)
Ettermiddag ved Holmsbu
Olje på mahogniplate
38x46
Signert nede t.h: HS
Påtegnet med tittel, samt noe litt utydelig, på lapp på baksiden av platen: "... eftermiddag ved Holmsbu".
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500