Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Ettermiddag ved Holmsbu

Olje på mahogniplate
38x46
Signert nede t.h: HS

Påtegnet med tittel, samt noe litt utydelig, på lapp på baksiden av platen: "... eftermiddag ved Holmsbu".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800