Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Ettermiddag ved Holmsbu

Olje på mahogniplate
38x46
Signert nede t.h: HS

Påtegnet med tittel, samt noe litt utydelig, på lapp på baksiden av platen: "... eftermiddag ved Holmsbu".

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 6 500