Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1954

Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.h: EE -54.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000