Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Enger, Erling (1899-1990)
Åkerlandskap 1954

Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.h: EE -54.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 500–700