Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1954
Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.h: EE -54.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
27x35
Vurdering