Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Enger, Erling (1899-1990)
Landskap med løvtrær

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h: Erling Enger.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1969, Sommerutstillingen.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 500–700