Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med løvtrær
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h: Erling Enger.
Kunstnerforbundet, Oslo 1969, Sommerutstillingen.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00