Kihle, Harald(1905-1997)
Vått vær, Smørklepp
Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: HK
Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Harald Kihle "Vått vær." Smörklepp (Vinje) 1956". Også påtegnet antakelig av kunstneren samme sted: "Vått vær Vinje sept. 56".
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000