Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Vått vær, Smørklepp

Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: HK

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Harald Kihle "Vått vær." Smörklepp (Vinje) 1956". Også påtegnet antakelig av kunstneren samme sted: "Vått vær Vinje sept. 56".

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000