Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Kihle, Harald (1905-1997)
Vått vær, Smørklepp

Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: HK

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Harald Kihle "Vått vær." Smörklepp (Vinje) 1956". Også påtegnet antakelig av kunstneren samme sted: "Vått vær Vinje sept. 56".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 500–700