Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Ane

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: HS

Signert, datert 1952 og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800