Sørensen, Henrik(1882-1962)
Ane
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: HS
Signert, datert 1952 og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.
Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500