Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Stilisert blomst

Blyant på kladdepapir med linjer
11,5x9
Signert nede på midten: N. A.

Stemplet med rødt stempel nede t.v.: "Astrup".

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 1 500–2 500USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00