Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Badende I

Olje på plate
91x122
Signert nede t.v.: RK

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 900–2 500 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 11 000