Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Badende I
Olje på plate
91x122
Signert nede t.v.: RK
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 600–2 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på plate
91x122
Signert nede t.v.: RK
Vurdering