Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Svaner

Lavering på tynt gulhvitt papir
10,5x12-12,5
Usignert

En sort og en hvit svane i en skjoldform. Utkast til Ex Libris?

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 500–3 500 USD 300–400 EUR 300–400

Tilslag NOK 2 200