Astrup, Nikolai(1880-1928)
Liljekonvall Kapittel vignett
Blyant og penn på tynt gulhvitt papir
10,5x14
Usignert
Påtegnet med blyant av kunstneren midt på: Kapitel 8
Påtegnet med blyant antagelig av kunstneren, nede på arket: Udkast til kapitelvignet
Påtegnet på verso: "Kari".
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 2 500USD 300EUR 300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500