Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Liljekonvall Kapittel vignett

Blyant og penn på tynt gulhvitt papir
10,5x14
Usignert

Påtegnet med blyant av kunstneren midt på: Kapitel 8
Påtegnet med blyant antagelig av kunstneren, nede på arket: Udkast til kapitelvignet
Påtegnet på verso: "Kari".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 500 USD 300 EUR 300

Tilslag NOK 3 500