Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Landskaps-skisse

Kullstift på tykt beige papir
14,2x23
Usignert

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 2 500USD 300EUR 300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00