Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Stoler, skisser

Blyant og penn på tynt gulhvitt papir
9,5-15x8,5-17,5
Usignert

4 tegninger montert i samme passepartout, 3 i høydeformat, 1 i lengdeformat. Art Nouveau-design. Minner om Gerhard Munthes design av stoler.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 400–500EUR 300–400

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000