Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Stoler, skisser

Blyant og penn på tynt gulhvitt papir
9,5-15x8,5-17,5
Usignert

4 tegninger montert i samme passepartout, 3 i høydeformat, 1 i lengdeformat. Art Nouveau-design. Minner om Gerhard Munthes design av stoler.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 400–500 EUR 300–400

Tilslag NOK 3 000