Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Broderiblomst

Blyant på tykt gulhvitt papir
21x17,3-17,5
Signert nede t.h.: N. A.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 500 USD 300 EUR 300

Tilslag NOK 3 500