Astrup, Nikolai(1880-1928)
Broderiblomst
Blyant på tykt gulhvitt papir
21x17,3-17,5
Signert nede t.h.: N. A.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 2 500USD 300EUR 300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500
Blyant på tykt gulhvitt papir
21x17,3-17,5
Signert nede t.h.: N. A.
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 2 500USD 300EUR 300