Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Broderiblomst

Blyant på tykt gulhvitt papir
21x17,3-17,5
Signert nede t.h.: N. A.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 2 500USD 300EUR 300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 3 500