Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Gjemre, Per (1864-1928)
Fra Kvalbein, Jæren 1919

Olje på lerret
72x132
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1919

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Kvelbei Jederen Per Gjemre Stavanger Norge".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000 USD 700 EUR 600