Gjemre, Per(1864-1928)
Fra Kvalbein, Jæren 1919
Olje på lerret
72x132
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1919
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fra Kvelbei Jederen Per Gjemre Stavanger Norge".
Vurdering
NOK 6 000USD 700EUR 600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000