Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Fjellandskap

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: EW

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–5 000 EUR 3 100–4 100