Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinneportrett 1901
Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: C Krohg -01
Vurdering
NOK 20 000–25 000USD 2 500–3 100EUR 2 100–2 600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
46x38
Vurdering