Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Krohg, Christian (1852-1925)
Kvinneportrett 1901

Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: C Krohg -01

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000 USD 2 500–3 100 EUR 2 100–2 600

Tilslag NOK 18 000