Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Fortøyningsring i jern

Olje på plate
45x53,5
Signert nede t.v.: C Krohg

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000