Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Krohg, Christian (1852-1925)
Fortøyningsring i jern

Olje på plate
45x53,5
Signert nede t.v.: C Krohg

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 46 000