Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Hvilende hest, aftenlys

Olje på lerret
66x81
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 200–8 700 EUR 5 200–7 300

Tilslag NOK 50 000