Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Hvilende hest, aftenlys

Olje på lerret
66x81
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 200–8 700EUR 5 200–7 300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000