Krohg, Christian(1852-1925)
Portrett av Anders Nielsen, Grimstad
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: C. Krohg
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Portræt av Skibsförer (Reder) Anders Nielsen, Grimstad. (malet av Chr. Krogh.)". (Sic).
Christian Krohg oppholdt seg sommeren 1890 i Grimstad.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 100–6 200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00