Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Krohg, Christian (1852-1925)
Portrett av Anders Nielsen, Grimstad

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: C. Krohg

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Portræt av Skibsförer (Reder) Anders Nielsen, Grimstad. (malet av Chr. Krogh.)". (Sic).

Christian Krohg oppholdt seg sommeren 1890 i Grimstad.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 100–6 200