Grande, Severin(1869-1934)
Sittende akt 1915
Olje på lerret
60X50
Signert og datert nede t.h.: S Grande -15
Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000