Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Grande, Severin(1869-1934)
Sittende akt 1915

Olje på lerret
60X50
Signert og datert nede t.h.: S Grande -15

Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000