Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase 1916

Olje på lerret
86x75
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli - 16

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 40 000