Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase 1916
Olje på lerret
86x75
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli - 16
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
86x75
Vurdering