Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Langberg, Juliane (1856-1930)
Gartner vanner potteplanter 1912

Olje på lerret
38x27
Signert og datert nede t.h.: J. Langberg 1912

Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800