Langberg, Juliane(1856-1930)
Gartner vanner potteplanter 1912
Olje på lerret
38x27
Signert og datert nede t.h.: J. Langberg 1912
Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000