Dahl, Cecilie(1858-1943)
To kvinner og katt i interiør
Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: C Dahl.
Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 900EUR 1 000–1 600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000