Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Dahl, Cecilie (1858-1943)
To kvinner og katt i interiør

Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: C Dahl.

Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 900 EUR 1 000–1 600