Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Madeline, Paul(1863-1920)
Sittende kone

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.h.: P Madeline

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 100–6 200

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00