Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Akersloot-Berg, Betzy (1850-1922)
Fra Seinen

Olje på lerret
24x32
Signert nede t.h.: Betsy Akersloot-Berg

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000