Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Akersloot-Berg, Betzy(1850-1922)
Fra Seinen

Olje på lerret
24x32
Signert nede t.h.: Betsy Akersloot-Berg

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Selges til inntekt for Norges Blindeforbund.

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 000

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000