Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Müller, Morten (1828-1911)
Fra Vossevangen 1862

Olje på lerret
42x58
Signert nede t.h.: Morten - Müller

Stedsbestemt og datert nede t.v.: Vossevangen. 28. 7. 62.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 900–1 100 EUR 700–900