Müller, Morten(1828-1911)
Fra Vossevangen 1862
Olje på lerret
42x58
Signert nede t.h.: Morten - Müller
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Vossevangen. 28. 7. 62.
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–900
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500