Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Gløersen, Jakob(1852-1912)
Skogssti med folkeliv 1896

Olje på lerret
115x98
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1896

Vurdering
NOK 50 000USD 6 200EUR 5 200

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000