Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Gløersen, Jakob (1852-1912)
Skogssti med folkeliv 1896

Olje på lerret
115x98
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1896

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000 USD 6 200 EUR 5 200

Tilslag NOK 62 000