Hansteen, Nils(1855-1912)
På kysten 1890
Olje på lerret
72x120
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 90
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Paa Kysten"
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 600–2 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000