Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Hansteen, Nils (1855-1912)
På kysten 1890

Olje på lerret
72x120
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 90

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Paa Kysten"

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 900–2 500 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 11 000