Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute mellom klipper 1923
Olje på lerret
33x48
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 23.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
33x48
Vurdering