Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute mellom klipper 1923

Olje på lerret
33x48
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 23.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000