Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute mellom klipper 1923

Olje på lerret
33x48
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 23.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 26 000