Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Skari, Edvard (1839-1903)
Norske kyst 1902

Olje på lerret
79x127
Signert og datert nede t.h.: Edvr. Skari 1902.

Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Norske Kyst Evr Skari Christiania".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–5 000 EUR 3 100–4 100