Dahl, Hans(1849-1937)
En aftenstund
Olje på lerret
57,5x82
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 200–8 700EUR 5 200–7 300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000