Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
En aftenstund

Olje på lerret
57,5x82
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 200–8 700EUR 5 200–7 300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000