Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
64x76
Signert nede t.h.: Hans Andreas Dahl

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 100–6 200

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000