Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Dahl, Hans Andreas (1881-1919)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
64x76
Signert nede t.h.: Hans Andreas Dahl

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 100–6 200

Tilslag NOK 35 000