Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på lerret
64x76
Signert nede t.h.: Hans Andreas Dahl
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 100–6 200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
64x76
Vurdering