Rian, Johs.(1891-1981)
To hus i landskap 1941
Fargetresnitt
42x51
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1941
Nummerert nede t.v.: 3.T
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000
Fargetresnitt
42x51
Nummerert nede t.v.: 3.T
Vurdering