Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Rian, Johs. (1891-1981)
To hus i landskap 1941

Fargetresnitt
42x51
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1941

Nummerert nede t.v.: 3.T

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800

Tilslag NOK 31 000