Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Ung kvinne 1948

Blyant på papir, lysmål
24x16,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 48

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: til Kaare fra Randi og Thore

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–400 EUR 200–300