Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Ung kvinne 1948

Blyant på papir, lysmål
24x16,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 48

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: til Kaare fra Randi og Thore

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 2 000