Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Vinjum, Johannes (1930-1991)
Kystlandskap

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Vinjum

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 900–1 100 EUR 700–900

Tilslag NOK 11 000