Vinjum, Johannes(1930-1991)
Kystlandskap
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Vinjum
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–900
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Vinjum
Vurdering