Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Vinjum, Johannes(1930-1991)
Kystlandskap

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Vinjum

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–900

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000