Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Hoff, Tor (1925-1976)
Sittende akt 1954

Blandingsteknikk på papir, lysmål
85x59
Signert og noe utydelig datert oppe t.h.: Tor Hoff -54

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 900 EUR 1 000–1 600