Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Sent på året 1975

Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 75

Påtegnet med tittel og annen datering, antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "" Sent på året" 77".

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 900–2 500 EUR 1 600–2 100