Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Sent på året 1975

Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 75

Påtegnet med tittel og annen datering, antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "" Sent på året" 77".

Proveniens:

IBM (International Business Machines).

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 600–2 100

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00