Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Hellestø 1993

Olje på lerret
75x110
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 93

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000 USD 8 700 EUR 7 300

Tilslag NOK 55 000

LITTERATUR: Svein Thorud, Sue Prideaux og Per Bang: Thore Heramb, Oslo 2006, avbildet s. 84.