Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Hellestø 1993

Olje på lerret
75x110
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 93

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 70 000USD 8 700EUR 7 300

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 55 000

LITTERATUR: Svein Thorud, Sue Prideaux og Per Bang: Thore Heramb, Oslo 2006, avbildet s. 84.