Heramb, Thore(1916-2014)
Hellestø 1993
Olje på lerret
75x110
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 93
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 70 000USD 8 700EUR 7 300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000