Kihle, Harald(1905-1997)
Hverdag i Hakadal 1954
Olje på plate
28x35
Signert og datert nede t.v.: H Kihle 54
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 000
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500