Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Kihle, Harald (1905-1997)
Hverdag i Hakadal 1954

Olje på plate
28x35
Signert og datert nede t.v.: H Kihle 54

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000