Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Trestammer 1989

Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 89

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–5 000 EUR 3 100–4 100