Heramb, Thore(1916-2014)
Trestammer 1989
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 89
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–5 000EUR 3 100–4 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00