Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1980

Gouache på papir
Arket: 25x38 Lysmål: 24x37
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 900–1 100 EUR 700–900