Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1980
Gouache på papir
Arket: 25x38 Lysmål: 24x37
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–900
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00