Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1980

Gouache på papir
Arket: 25x38 Lysmål: 24x37
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80

Proveniens:

IBM (International Business Machines).

Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–900

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00