Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Bergslien, Nils (1853-1928)
Interiør med folkeliv

Olje på lerret
90x65
Usignert

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 30 000