Bergslien, Nils(1853-1928)
Interiør med folkeliv
Olje på lerret
90x65
Usignert
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
90x65
Usignert
Vurdering