Sømme, Jacob(1862-1940)
Strikkende kone 1890
Olje på lerret
60x40
Signert og datert nede t.h.: Jacob Sömme 1890
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00