Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Sømme, Jacob (1862-1940)
Strikkende kone 1890

Olje på lerret
60x40
Signert og datert nede t.h.: Jacob Sömme 1890

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 100