Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Ulving, Even (1863-1952)
Dame i interiør

Olje på lerret
74x101
Signert nede t.v.: E Ulving

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 700–6 200 EUR 3 100–5 200

Tilslag NOK 31 000