Ulving, Even(1863-1952)
Dame i interiør
Olje på lerret
74x101
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 700–6 200EUR 3 100–5 200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
74x101
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering