Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1888

Olje på lerret
48x82
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1888.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 5 000–7 500 EUR 4 100–6 200

Tilslag NOK 35 000