Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1888
Olje på lerret
48x82
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1888.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 100–6 200
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
48x82
Vurdering